حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ شنبه ۱۶ اسفند
 
گروه آراک, نوآور در صنعت و تجارت بین الملل
 
  مهندسی فروش

این واحد با اهداف ایجاد شبکه بازار الکترونیک با ماهیت تأمین نیازهای صنعتی کشور و جذب قراردادهای داخلی و خارجی با تکیه بر دانش فنی مهندسی شرکت تشکیل گردید.

اين واحد از سه بخش عمده تشکيل گرديده است :

1- واحد مهندسي فروش کانکتورهاي الکتريکي , کابل ، رله و ساير المانهاي الکترونيکي و الکتريکي با پشتوانه کارشناسان و متخصصين قادر به تحويل انواع کانکتورها و ساير المانهاي الکترونيکي و الکتريکي منطبق بر استانداردهاي نظامي ، غير نظامي و شرکتي و نيز ساخت و تحويل سفارشات کانکتورهاي خاص نظامي و غير نظامي ميباشد .

2- واحد مهندسي فروش مواد فلزي و غير فلزي با پشتوانه تيم متالورژي قادر است مطابق با استانداردهاي بين المللي مانند ASTM, DIN,GOST,MIL,ASME,BS,ISO,AISI ,SAE,… و نيز سفارشات منطبق بر درخواستهاي خاص مشريان از منظر خواص مکانيکي ، متالورژيکي ، شرايط بازرسي ، شرايط تحويل گيري و اجراي انواع تستهاي NDT , DT ، اقلام و کالاها را تحويل مشتريان نمايد .

3- واحد مهندسي فروش تجهيزات و دستگاههاي توليد ي , آزمايشگاهي و آزمون , تجهيزات کنترلي و... با پشتوانه کارشناسان فنی مکانيک , برق و مواد قادر به تامين و تحويل انواع دستگاهها و تجهيزات مورد نياز صنايع ميباشد .

با عنایت به اینکه این واحد با تولید کننده گان خارجی و داخلی ارتباط فنی و بازرگانی گسترده ای دارد ،امکان تهیه درخواست های مشتری را با انواع فرآیندهای (CASTING,FORGING,EXTRUDE,FLOW FORM) و سایر فرآیندهای نوین صنعتی در انواع مقاطع (SHEET,BILLET,ROD,TUBE,PIPE,…) و انواع پروفیل ها تهیه و در اختیار مشتری گذارد.علاوه بر فعالیت های فوق در حال حاضر همکاری خود را در زمینه سایر فعالیت های بازرگانی که لیست آن در بخش مهندسی خرید آمده است با سایر مجموعه های صنعتی ادامه می دهد و در زمینه خدمات مهندسی متناسب با پتانسیل آورده شده در رزومه خود آماده همکاری است.

 


  فرم ارسال درخواست
نام و نام خانوادگي:
ايميل شما:
شماره تماس:
عنوان:
توضيحات