حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ شنبه ۱۶ اسفند
 
گروه آراک, نوآور در صنعت و تجارت بین الملل
 
  درباره ما

گروه آراک به عنوان شرکتي پيشرو در زمينه بازرگاني ، ساخت ، تامين قطعات و تجهيزات با رويکرد کيفيت برتر و نيز معرفي و بکار گيري فن آوريهايي نو فعاليت مي نمايد . اين گروه از دپارتمانهاي برق , مکانيک و متالورژي تشکليل شده است . دپارتمان هاي گروه از شرکت ها و افراد حقيقي متخصص ، بصورت ماژول هاي مستقل ، سهام دار و يا در استخدام گروه تشکيل شده اند.

رويکرد اين گروه در حوزه ساخت و تامين , رعايت استانداردهاي طراحي ، تست و قابليت اطمينان بالاي محصولات ، منطبق بر سفارشات مشتريان ميباشد . از اينرو با بکارگيري کارشناسان متخصص در رشته هاي مختلف و بهره گيري از فناوريهاي نو و بر قراري ارتباطات نزديک با شرکتهاي صاحب فناوري توانسته ايم فعاليتهاي درخشان و سابقه اي پر افتخار را از همکاري با صنايع داخلي از جمله خودروئي , پتروشيمي ، نفت ، گاز ، سازمانهاي صنايع دريائي ، هوا فضا ، دفاع و مجموعه شرکتهاي خصوصي در کارنامه خود ثبت نمائيم .

طيفي از صنايع داخلي که از خدمات ما استفاده مينمايند :

· صنايع نفت و گاز و پتروشيمي

· صنايع نيروگاهي

· صنايع راه آهن و ريلي

· صنايع خودرو

· صنايع هوافضا

· صنايع دريائي

· صنايع هوائي

· مخابراتي

شرکت آراک بطور کاملا تخصصي در زمينه انواع کانکتورهاي الکتريکي , کابل و سيم , رله و ساير قطعات و تجهيزات الکترونيکي و الکتريکي ( نظامي , خودروئي , ريلي و... ) بطور گسترده فعاليت مينمايد و نمايندگي چند کارخانه بزرگ توليدي کانکتور ، سيم و کابل و رله هاي نظامي را در ايران در اختيار دارد . )

بهره گيري از کارشناسان زبده و برقراري روابط با شرکتهاي بزرگ توليد کننده کانکتور مانند Souriau , Amphenol , ITT Cannon ,Tyco , … باعث گرديده تا توانمنديهاي اين شرکت در حوزه طراحي و ساخت انواع کانکتورهاي الکتريکي خاص افزايش يافته و اين آمادگي را داريم تا بتوانيم همواره بهترين مشاوره ها و پيشنهادها را در جهت رفع نيازمنديهاي انواع کانکتورهاي الکتريکي, کابل , سيم , رله و ساير تجهيزات الکترونيکي و الکتريکي آن شرکت محترم را با رعايت استانداردهاي خاص خودروئي و... ارائه نمائيم.


اين گروه در قالب فعاليتهاي دپارتمانهاي مختلف خدمات زير را نيز ارائه ميدهد .

· شناسايي نيازهاي صنايع و ارائه پيشنهاد و راه حل فني

· برگزاري سمينار براي معرفي محصولات جديد

· برقراري روابط فني با تامين کنندگان اصلي کالا و خدمات

· برنامه ريزي بازديد از شرکت هاي اصلي تامين کننده کالا و خدمات

· نصب، راه اندازي و اجرا

· آموزش کاربري، نگهداري و تعميرات

· تضمين عملکرد محصولات پيشنهادي

ما به پشتوانه تجارب مديران و کارشناسان خود در دپارتمانهاي مختلف توانسته ايم پروژه هاي موفقي را پشت سر گذاشته . و در راستاي احترام به مشتري و ارائه خدمات و کالاهاي منطبق بر درخواست آنها , همواره تلاش مينمائيم ايم تا با بهره گيري از رويه اخلاق حرفه اي خوب و پايش دقيق شرايط و درک متقابل از مشتريان , بالاترين توان خود را براي جلب رضايت آنها بکارگرفته و همواره خود را مصصم ميدانيم تا بمنظور تحقق اهداف , رضايت مشتريان و رشد و بالندگي صنايع داخلي همواره از بهترينها استفاده نمايد .

افتخار داريم تا با استفاده از تجارب مديران و بهره گيري از کارشناسان متخصص بتوانيم سهمي در رشد و بالندگي صنايع کشور ايفا نمائيم .

تماس